NDŽ 2018 nabídne bohatý doprovodný program!
15.8.2018

Národní den železnice 2018 nebude letos jen o železnici, a proto přinášíme informace k doprovodnému programu, který budou moci návštěvníci zhlédnout díky našim partnerům.
 

Den otevřených dveří 2018 - Teplárna ČB

Prohlídky výrobních prostor, ale také zábavu na volném prostranství areálu v Novohradské ulici, nabídne Teplárna České Budějovice v sobotu 22. září, a to už posedmé v řadě při Dnu otevřených dveří. Ten potrvá od 9 do 17 hodin. Do teplárny můžete přijet tradičně historickým parním vlakem, který zajišťuje kyvadlovou dopravu z areálu SOKV České Budějovice (dějiště NDŽ 2018). Více informací o akci naleznete ZDE! 
(+ fotografie z minulého ročníku)
 

Den otevřených dveří dopravního podniku 2018

Dopravní podnik města České Budějovice si pro vás na 22. září 2018 připravil Den otevřených dveří, který proběhne od 10:00 do 16:00 hodin ve vozovně autobusů DPMČB, Novohradská ulice. Tradiční akce městského dopravce v autentických prostorech autobusového depa a jeho okolí. Spousta překvapení, akce, zábavy a poznání pro malé i velké fanoušky MHD. Výstava historických a moderních vozů, doprovodný program Integrovaného záchranného sboru a BESIP, kulturní vystoupení, promítání filmů z festivalu Anifilm, sokolníci z Letiště ČB, expozice ZOO Ohrada, historické automobily ze závodu South Bohemia Classic 2018, aj. Více informací s dostatečným předstihem naleznete na webu a facebooku DPMČB.


Těšíme se na vás!