Doprava

Vlakem

Doporučujeme využít pravidelných spojů ČD či zvláštních vlaků, které naleznete zde. Jízdenky je možné zakoupit na pokladnách ČD nebo online na eshopu ČD.

Autem

Pokud na akci vyrazíte vlastním vozem, využijte prosím záchytných parkovišť níže. Mezi parkovišti a areálem ČD Muzea je zajištěna kyvadlová doprava, ta je pro návštěvníky zdarma.

Parkování

Kapacita parkovišť uvedených níže je omezená, doporučujeme tedy využít primárně vlakové dopravy pravidelnými spoji nebo zvláštními vlaky, o kterých najdete více ZDE.
Parkování v bezprostřední blízkosti ČD Muzea v Lužné u Rakovníka není možné (nebude umožněn ani vjezd na přilehlou komunikaci).

Parkoviště č. 1

Nachází se v sousedním prostoru železniční stanice RAKOVNÍK. Do areálu ČD muzea bude zřízena kyvadlová vlaková doprava, více informací ZDE. Kyvadlová doprava je zdarma.
Umístění parkoviště naleznete ZDE.

Parkoviště č. 2 (k dispozici pouze v sobotu 18.9.)

Nachází se v prostoru letiště RAKOVNÍK. Z parkoviště bude zřízena kyvadlová autobusová doprava do železniční stanice Rakovník i zpět. 
Autobus bude odjíždět každou celou hodinu z letiště RAKOVNÍK a vždy “o půl” ze stanice Rakovník zpět na letiště (provoz 8 – 19 hodin).
Ze stanice Rakovník je do areálu ČD muzea zřízena kyvadlová vlaková doprava, více informací ZDE. Kyvadlová doprava je zdarma.
Umístění parkoviště naleznete ZDE.