Mapa areálu:

Otevřít mapu v novém okně.

V areálu akce platí tento navštevní řád.

V rámci areálu Dne železnice lze platit pouze v hotovosti.

Doprava:

Vlakem

Doporučujeme využít pravidelných spojů ČD či zvláštních vlaků, které naleznete zde. Jízdenky je možné zakoupit na pokladnách ČD nebo online na eshopu ČD.

Autem

Z důvodu kompletní uzavírky silnice I/229 v obci Lišany a uzavírky silnice č. 2371 (ulice 9. května) v Lužné u Rakovníka doporučujeme návštěvníkům akce „ Den železnice 2019“ následující:

Ze směru od Karlových Varů je objízdná trasa pro veškerou dopravu vedena z rychlostní silnice I/6 přes obec Kněževes, Rakovník (parkoviště č.1 - železniční stanice Rakovník) nebo dále silnice č. 237 a 22915 (parkoviště č.2 - Areál Muzea amerických veteránů JK Classics).

Ze směru od Prahy z D6 sjezdem č. 32 obec Nové Strašecí, dále silnice č. 237 a 22915 (parkoviště č.2 - Areál Muzea amerických veteránů JK Classics) nebo dále do Rakovníka (parkoviště č.1 - železniční stanice Rakovník).
 

Parkování:

Kapacita parkovišť uvedených níže je omezená, doporučujeme tedy využít primárně vlakové dopravy pravidelnými spoji nebo zvláštními vlaky, o kterých najdete více ZDE. Parkování v bezprostřední blízkosti ČD Muzea v Lužné u Rakovníka není možné (nebude umožněn ani vjezd na přilehlou komunikaci).

Parkoviště č. 1

Sousední prostor železniční stanice RAKOVNÍK.  Do areálu ČD muzea Lužná u Rakovníka bude zřízena kyvadlová vlaková doprava, více informací po kliknutí ZDE. Kyvadlová doprava je zdarma.
Umístění parkovistě naleznete ZDE.

Parkoviště č. 2

Areál Muzea amerických veteránů JK Classics.. Do areálu ČD muzea Lužná u Rakovníka bude zřízena kyvadlová autobusová doprava, více informací po kliknutí ZDE. Kyvadlová doprava je zdarma.
Umístění parkoviště naleznete ZDE.